ГАЛЕРЕЯ


КОНТАКТИ

Наша адреса: 
Вул. Паризької Комуни 58, місто Бердичів, Житомирська обл.

Поштова адреса: 
А/С 14, м. Бердичів, Житомирська обл., 13303

Телефони:
               
(04143) 4 42 89  тел/факc
(04143) 4 42 90

Електронна пошта (email)

СТАТИСТИКААсоціація Новомедіа


Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ

Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое.

Locations of visitors to this page


Головна » Про нас » Відділи

Відділи

Відділ церковного служіння

Очолює відділ заступник єпископа Залізний Михайло Миколайович.
Церковне служіння спрямовує працю різноманітних ланок церковного життя, таких як проповідь євангелія, робота з дітьми та молоддю, виховання віруючих в церквах,  регулювання взаємовідносин як в окремій церкві, так і між церквами; налагодження співпраці з іншими християнськими церквами України та світу.

Відділ освіти

Очолює відділ директор Інституту (центру християнської освіти) Забєлін Олексій Володимирович.
Освітнє служіння займається питаннями богословської освіти священослужителів, віруючих церков, а також заохочує до біблійної освіти всіх бажаючих. При відділі освіти працює бібліотека християнської літератури. Навчальний заклад обласного управління Союзу готує досвідчених служителів, які згодом засновують нові церкви та допомагають у служінні в діючих громадах.

Відділ місіонерського служіння

Очолює відділ Боримський Олександр Францович
Місіонерське служіння готує місця та підбирає працівників для відкриттях нових можливостей проповіді Євангелії для не спасенних.

Відділ благодійного служіння

Очолює відділ Залізний Володимир Миколайович
Благодійне служіння спрямовує свою роботу на підтримку самих незахищених верст населення. Допомога надається інвалідам, самотнім пенсіонерам, тяжко хворим, дітям-сиротам, багатодітним сім'ям, організовує дитячі оздоровчі табори.

Відділ молодіжного служіння

Очолює відділ Силка Сергій Валерійович
Молодіжне служіння працює в напрямку спасіння молодих людей, організовує різного роду заходи що впливають на розвиток молодого покоління, а це: семінари, конференції, зустрічі та відпочинок.

Відділ дитячого служіння

Очолює відділ Юрчук Василь Олексійович
Дитяче служіння проводить свою діяльність серед дітей різних вікових категорій проводячи дитячі недільні школи, дитячі фестивалі, відпочинок та оздоровлення, а також підвищення кваліфікації вчителів недільних шкіл.

Відділ жіночого служіння

Очолює відділ Силка Олена Миколаївна
Жіноче служіння спрямоване на підбадьорення жінок до служіння в церкві на підставі Святого Писання, на виконання всіх при сущих для жінок можливостей нести благу вістку для не спасенних.

Відділ газетного служіння

Очолює відділ Кліщук Володимир Петрович
Газетне служіння  виконує функцію розповсюдження щомісячної газети «Євангельська нива» в медичних закладах, лікарнях та госпіталі для інвалідів.