ГАЛЕРЕЯ


КОНТАКТИ

Наша адреса: 
Вул. Паризької Комуни 58, місто Бердичів, Житомирська обл.

Поштова адреса: 
А/С 14, м. Бердичів, Житомирська обл., 13303

Телефони:
               
(04143) 4 42 89  тел/факc
(04143) 4 42 90

Електронна пошта (email)

СТАТИСТИКААсоціація Новомедіа


Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ

Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое.

Locations of visitors to this page


Головна » Про нас » Діяльність

Діяльність

Діяльність Житомирського обласного управління Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України поширюється в вісьми напрямах, які зкоординовано в основні служіння: церковне, освітнє, місіонерське, благодійність, молодіжне, дитяче, жіноче, та газетне.

Церковне служіння спрямовує працю різноманітних ланок церковного життя, таких як проповідь євангелія, робота з дітьми та молоддю, виховання віруючих в церквах,  регулювання взаємовідносин як в окремій церкві, так і між церквами; налагодження співпраці з іншими християнськими церквами України та світу.

Освітнє служіння займається питаннями богословської освіти священослужителів, віруючих церков, а також заохочує до біблійної освіти всіх бажаючих. При відділі освіти працює бібліотека християнської літератури. Навчальний заклад обласного управління Союзу готує досвідчених служителів, які згодом засновують нові церкви та допомагають у служінні в діючих громадах.

Місіонерське служіння готує місця та підбирає працівників для відкриттях нових можливостей проповіді Євангелії для не спасенних.

Благодійне служіння спрямовує свою роботу на підтримку самих незахищених верст населення. Допомога надається інвалідам, самотнім пенсіонерам, тяжко хворим, дітям-сиротам, багатодітним сім'ям, організовує дитячі оздоровчі табори.

Молодіжне служіння працює в напрямку спасіння молодих людей, організовує різного роду заходи що впливають на розвиток молодого покоління, а це: семінари, конференції, зустрічі та відпочинок.

Дитяче служіння проводить свою діяльність серед дітей різних вікових категорій проводячи дитячі недільні школи, дитячі фестивалі, відпочинок та оздоровлення, а також підвищення кваліфікації вчителів недільних шкіл.

Жіноче служіння спрямоване на підбадьорення жінок до служіння в церкві на підставі Святого Писання, на виконання всіх при сущих для жінок можливостей нести благу вістку для не спасенних.

Газетне служіння  виконує функцію розповсюдження щомісячної газети «Євангельська нива» в медичних закладах, лікарнях та госпіталі для інвалідів.