ГАЛЕРЕЯ


КОНТАКТИ

Наша адреса: 
Вул. Паризької Комуни 58, місто Бердичів, Житомирська обл.

Поштова адреса: 
А/С 14, м. Бердичів, Житомирська обл., 13303

Телефони:
               
(04143) 4 42 89  тел/факc
(04143) 4 42 90

Електронна пошта (email)

СТАТИСТИКААсоціація Новомедіа


Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ

Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое.

Locations of visitors to this page


Головна » Про нас

Структура Житомирського обласного управління Союзу

Житомирське обласне управління Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри є частиною Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України. Територіально поширюється на Житомирську та Вінницьку області. До складу управління входять тринадцять церков Житомирщини та шість церков Вінниччини, а також Християнське братство милосердя та добродійності «Ковчег», та Інститут (центр християнської освіти). Проводиться підготовка та місіонерська праця по відкриттю нових церков. Має свій друкований орган щомісячну газету «Євангельська нива».
Головним керуючим органом обласного управління є Пресвітерська Рада, яка здійснює статутні завдання, контролює виконавчу роботу, та піклується про діяльність і розвиток церков. На чолі Пресвітерської ради і відповідно обласного управління стоїть Єпископ, який обирається раз на чотири роки Пресвітерською Радою та затверджується З’їздом. Пресвітерська Рада складається з пасторів які крім церковного служіння несуть відповідальність за служіння такі як: освіта, благодійність, молодіжне, дитяче, жіноче та місіонерське. На сьогодні посаду Єпископа Житомирського обласного управління Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України обіймає єпископ Петро Миколайович Залізний.

Біографічна довідка

Петро Миколайович Залізний народився 17 січня 1965 року в селі Хоровець, Славутського району, Хмельницької області, в багатодітній родині віруючих. В 1985 році після служби в лавах Радянської Армії вступив у завіт з Богом через святе водне хрещення. В 1993 році після відкриття церкви в селі Кашперівка Козятинського району Вінницької області в січні 1994 року був рукопокладений на пресвітерське служіння. В1995 році відкрив церкву у місті Бердичів, в кінці 1998 року був обраний старшим пресвітером Житомирщини та на початку 1999 року приєднавши і Вінниччину створили Житомирське обласне управління Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України і в 2000 році на З’їзді Союзу був затверджений єпископом. Відповідно в 2004 та 2008 роках був обраний на наступні терміни. Паралельно з 1998 року по квітень 2010 року очолював благодійний відділ Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України.