ГАЛЕРЕЯ


КОНТАКТИ

Наша адреса: 
Вул. Паризької Комуни 58, місто Бердичів, Житомирська обл.

Поштова адреса: 
А/С 14, м. Бердичів, Житомирська обл., 13303

Телефони:
               
(04143) 4 42 89  тел/факc
(04143) 4 42 90

Електронна пошта (email)

СТАТИСТИКААсоціація Новомедіа


Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ

Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое.

Locations of visitors to this page


Головна » Освіта » Програми

1. Підготовка служителів-євангелістів (диплом) - три роки навчання.

Ця програма складена для тих, хто вже є служителем церкви, але може бути дуже корисною для кожного бажаючого стати успішним і плідним в служінні Богу. Ціль програми полягає в тому, щоб забезпечити служителів необхідними знаннями і навичками для більш успішного лідерського служіння, ведення церковної біблійної школи чи відкриття нової церкви в Україні та за її межами. Програма цього факультету є насиченою і фундаментальною. На протязі чотирьох років вивчається тридцять предметів, з таких розділів як: Богослів'я, Консультування, Історія Церкви, Огляд Старого та Нового Заповіту, дослідження окремих книг Біблії, Християнське служіння та лідерство. Достойна освіта дуже важлива для тих, хто вирішив цілком присвятити себе на служіння Богу. Тому, якщо Ви бажаєте бути більш успішним у служінні і мати гарний рівень християнської освіти - ласкаво просимо в Інститут (ЦХО).

2. Підготовка служителів недільних шкіл (сертифікат) - один рік навчання.

Програма цього факультету складається з двох частин: теоретичної та практичної, що дозволяє підготувати дійсно всесторонньо освічених служителів, та підвищити кваліфікацію тих, які вже несуть служіння дітям та підліткам. До теоретичної частини відносяться такі предмети як: «Християнська освіта», «Вікова психологія дітей дошкільного та молодшого шкільного віку», та «Методологія дитячого служіння».  Практична ж частина складається з сесій на окремі теми: церковні свята, дитячі християнські клуби, християнські табори, дитяча євангелізація, поробки, та багато іншого.

3. Факультет "Дослідження Старого Заповіту" (сертифікат) - один рік навчання.

Програма цього факультету складається з чотирьох частин, а також одної вступної, та одної заключної сесії. Вступна сесія представляє собою вступ до вивчення Старого Заповіту, а саме огляд основних категорій Старого Заповіту, поділ старого заповіту на окремі групи книг (історичні, поетичні, пророчі та П'ятикнижжя). Перша частина присвячується розгляду фундаментальних церковних доктрин (Біблія, спасіння, Святий Дух, Церква, вчення про ангелів та інше).  У другій частині вивчається введення в християнське душеопікунство, шлюбне консультування, сім'я і шлюб, кризове консультування (аборт, розірвання шлюбу, батьки та діти та інше), психологічні проблеми (наркозалежні, алкозалежні, та інше). Третя частина складається з трьох предметів: персональний євангелізм та християнське наставництво. Ціль цих предметів полягає в тому, щоби підготовити працюючих з новонаверненими до важливого висновку: за зростанням слідує умноження, тобто підготовлені ними люди, самі можуть стати служителями. Заключна частина програми присвячена вивченню предмета "релігії та культи", який дуже важливий для праці з тими людьми, які роблять свої перші кроки в вірі.

4. Факультет підготовки церковних адміністраторів та бухгалтерів (сертифікат) - один рік навчання.

Програма цього факультету ставить перед собою ціль допомогти помісним церквам знайти взаєморозуміння з державою, керуючись існуючими в Україні законодавчими нормами. Для більшої ефективності багато уваги приділяється роботі з комп'ютером та вивченню офісних програм. Наприклад, на протязі навчання вивчаються наступні предмети: основи комп'ютерної грамоти, робота з офісними програмами, базовий курс роботи з Інтернетом, "1-С Бухгалтерія". Крім цього на даному факультеті вивчаються наступні предмети: основи українського законодавства про релігійні організації, ділові папери, християнський менеджмент та управління, книги мудрості, бухгалтерський облік.

5. Факультет підготовки служителів із питань сім'ї та дошлюбного консультування молоді (сертифікат) - один рік навчання.

Планується, що на цьому факультеті в основному будуть навчатися сестри, лідери жіночого служіння, дружини пасторів. Основна мета цього в тім, щоб вони могли робити допомогу своїм чоловікам у служінні. Друга і не менш важлива мета - розвиток жіночого служіння в церкві. У процесі навчання на цьому факультеті студенти глибоко вивчають наступні предмети: родина і шлюб, дошлюбне консультування, рольові відносини в родині, Біблія і неблагополучні родини, Біблія і розлучення, комунікація в шлюбі, батьки і діти.