ГАЛЕРЕЯ


КОНТАКТИ

Наша адреса: 
Вул. Паризької Комуни 58, місто Бердичів, Житомирська обл.

Поштова адреса: 
А/С 14, м. Бердичів, Житомирська обл., 13303

Телефони:
               
(04143) 4 42 89  тел/факc
(04143) 4 42 90

Електронна пошта (email)

СТАТИСТИКААсоціація Новомедіа


Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ

Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое.

Locations of visitors to this page


Головна » Благодійність » Організація

Благодійна організація "Відкрите серце"

Село Озадівка розміщене в наймальовничішому куточку України - на Житомирщині в п'ятнадцяти кілометрах від міста Бердичева. Прекрасна територія, де розташоване велике озеро, ліс. У квітні 1986 року сталася жахлива трагедія, яка сколихнула весь світ - аварія на Чорнобильській Атомній Електростанції. Почалося масове виселення населення прилеглих територій в інші місця України. Тодішній уряд СРСР побудував будинки в Озадівці для людей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Одночасно із цим будувалася і лікарня. Однак, через розпад Радянського Союзу будівництво лікарні раптово припинилося. Коли Україна здобула незалежність Фонд державного майна поставив лікарню на аукціон.

З ласки Господньої ми змогли придбати це приміщення для благодійної організації «Відкрите серце»

Наше бачення

Наше бачення - служити Богу через служіння людям. Ми покликані служити бідним верствам населення нашої держави через надання їм практичної допомоги. Зокрема це люди похилого віку, інваліди, діти-сироти, діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, вуличні діти.

Наша місія

Наша місія - практична допомога найменш захищеним верствам населення через організацію оздоровчо-лікувальних таборів на території колишньої лікарні, а тепер Благодійного центру "Відкрите серце". Надання гуманітарної допомоги сиротам, обіди для вуличних дітей, опіка одиноких хворих людей, а також створення на базі центру окремого стоматологічного кабінету та пункту першої медичної допомоги. Для Благодійної організації це є сприятливою можливістю більш організовано та більш масштабно допомагати нужденним. Для нас це, перш за все, робота з людьми, і це нелегка праця, але ми віримо, що через це служіння ми проповідуємо людям Ісуса Христа.

Подяка нашому Богу, який сприяє розвитку цього проекту, хоча поступово, але впевнено. Благодійний центр під назвою «Відкрите серце» призначений для всіх, хто потребує допомоги. Як було зазначено раніше, служіння Богу було б неможливим без служіння людям. Тому саме відкриття нового благодійного центру надасть можливі розвивати різноманітні благодійні програми.