ГАЛЕРЕЯ


КОНТАКТИ

Наша адреса: 
Вул. Паризької Комуни 58, місто Бердичів, Житомирська обл.

Поштова адреса: 
А/С 14, м. Бердичів, Житомирська обл., 13303

Телефони:
               
(04143) 4 42 89  тел/факc
(04143) 4 42 90

Електронна пошта (email)

СТАТИСТИКААсоціація Новомедіа


Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ

Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое.

Locations of visitors to this page


Головна » Освіта

Чергова сесія

«Одкровення Івана Богослова» - так називається новий предмет, який цими, березневими днями, проходять студенти Інституту (центру християнської освіти) міста Бердичів. Сонячним та чудовим видався ранок суботи двадцять п'ятого березня дві тисячі сімнадцятого року, природа ніби запрошувала дякувати Бога. Зранку два десятки братів та сестер зібралися в бібліотеці Інституту (центрі християнської освіти) в Бердичеві на чергову сесію. Після читання Слова Божого єпископом по Житомирщині Олексієм Забєліним, розпочали навчання з молитви подяки, та молитви благання за мир в нашій країні та по цілому світі. Після чого проходило навчання. Викладачем даної сесії був Горбунов Павло Львович, викладач, куратор регіональних центрів Українська євангельська теологічна семінарія. Тож сесія проходила дуже живо та натхненно, бо Бог використовував гостя для викладання Істин Божих. Апокаліпсис Івана - одна з дивних книг Нового Завіту, яка на жаль оточена безпідставними міфами і забобонами, як в християнському, так в світському світі. Багато віруючих уникають читати Одкровення Івана, основна причина чому - її нерозуміння; інші відважно пробігають очима по сторінках Апокаліпсиса, відчуваючи обов'язок і необхідність так поступати, але задоволення не отримують; треті, взагалі захоплені апокаліптичної істерією, так що вони вбачають події Одкровення Івана в кожному телевізійному випуску чи публікації в соціальних мережах. Варто відзначити, що Апокаліпсис, як твір, дійсно незвично. Апокаліптичний жанр, мова асоціацій, фантасмагоричні образи - можуть відштовхнути непідготовленого читача. Велика кількість існуючих на сьогоднішній день трактувань більше заплутують, ніж прояснюють ситуацію. Мета нашого семінару полягала в тому, щоб внести ясність в цілі і призначення цієї книги, почути її пророчий голос виходячи з історичного посилу, адресованого семи церквам Азії. Головним нашим завданням було прищепити любов до Об'явлення Івана, показуючи, що воно покликане не лякати, але надихати своїх читачів. В перервах між заняттями за чашкою кави чи чаю, присутні мали нагоду поспілкуватися з викладачем, та отримати вичерпні відповіді на свої запитання. Благословенні, натхненні Господом, щасливі та радісні студенти поверталися до своїх домівок, готові стояти в проломі за свій народ та свою країну, та готові нести благу звістку всім не спасенним.

Олександр Залізний

Чергова сесія

Сонячним та чудовим видався ранок суботи двадцять дев'ятого березня дві тисячі чотирнадцятого року, природа ніби запрошувала дякувати Бога. Зранку понад три десятки братів та сестер зібралися в бібліотеці Інституту (центрі християнської освіти) в Бердичеві на чергову сесію. Після читання Слова Божого розпочали навчання з молитви подяки, та молитви благання за мир в нашій країні та по цілому світі. Після чого проходило навчання. Викладачем даної сесії через Українську Євангельську Теологічну Семінарію було запрошено пасторів Руді та його дружину Джуді з Австралії. Починаючи з одна тисяча дев'ятсот дев'яносто сьомого року вони щороку приїздять для проповіді Євангелії на терени СНД. Тож сесія проходила дуже живо та натхненно, бо Бог використовував гостей для викладання Істин Божих. Директор Інституту Олексій Володимирович Забєлін служив присутнім перекладаючи гостей. В перервах між заняттями за чашкою кави чи чаю, присутні мали нагоду поспілкуватися з іноземними друзями, та отримати вичерпні відповіді на свої запитання. Благословенні, натхненні Господом, щасливі та радісні студенти поверталися до своїх домівок, готові стояти в проломі за свій народ та свою країну, та готові нести благу звістку всім не спасенним.


Навчання на Полтавщині

Господь по своїй великій милості благословив церкви Полтавщини мати свій Регіональний Місіонерський Коледж. Другого березня у ньому пройшла 5 чергова щомісячна сесія. Понад три десятки братів та сестер які бажають навчатися та шукають пізнання Слова та волі Божої прибули на сесію. Темою цієї сесії було душеопікунство, а саме розглядалися такі теми як "вирішення конфліктів" та "допомога у кризових ситуаціях". Для викладання на цій сесії було запрошено старшого пресвітера по Житомирщині, директора Інституту (Центру Християнської Освіти), Олексія Володимировича Забєліна, який до пізнього вечора викладав матеріал та намагався дати вичерпні відповіді на всі питання які виникали у присутніх на сесії. Під час навчання відчувалася спрага присутніх до пізнання істин Божих. Тож хай Господь і надалі благословить слухачів, щоб їхня спрага та ревність по Богові не згасали.


Чергова сесія

12 березня в Інституті (Центрі Християнської Освіти) Житомирського Обласного Управління пройшли дві чергові сесії на факультетах «дослідження Нового Заповіту, де студенти разом з викладачем, деканом Бородіном Андрієм проблему Синоптичних Євангелій, їх схожість та взаємодоповнення, огляд Євангелія від Івана, а також деякі ситуації та умови, за яких були написанні данні Євангелія. В цей самий час студенти факультету «сімейного душе опікунства» мали можливість прослухати особливу гостю, викладача Української Євангельської Теологічної Семінарії, досвідченого консультанта Юлію Олександрівну Патюк.

Так як, душеопікунство представляє собою широкий спектр для служіння, студенти цього факультету мають змогу отримувати та застосовувати доволі різні знання, які допомагають в християнському консультуванні. Цього разу, розглядалася тема «Душевні травми». Юлія Олександрівна говорила про причини виникнення подібних травм, яку вони несуть собою небезпеку соматичному здоров'ю, а також про методи допомоги людям з такими травмами. Не секрет, що консультування сьогодні відіграє важливу роль в церковному житті, так як існує багато проблем які варто вирішувати не тільки на духовному, але й на душевному рівнях. Як раз про те, як правильно та ефективно робити це на основі Божих принципів й говорилося на даній сесії.